Fani One Direction mogą zacząć świętować. Otóż Selena Gomez była widziana kilka minut temu na lotnisku w Londynie. Tym samym gwiazda opuściła przystojnego Nialla Horana. Chłopak nie jest na pewno szczęśliwy! Niall ma ostatnio dużo problemów z dziewczynami!!!
czwartek, 20 lutego 2014
Niall i Selena rozstali się? A może wcale nie byli razem?
Fani uradowani…
Fani One Direction mogą zacząć świętować. Otóż Selena Gomez była widziana kilka minut temu na lotnisku w Londynie. Tym samym gwiazda opuściła przystojnego Nialla Horana. Chłopak nie jest na pewno szczęśliwy! Niall ma ostatnio dużo problemów z dziewczynami!!!

Fani One Direction mogą zacząć świętować. Otóż Selena Gomez była widziana kilka minut temu na lotnisku w Londynie. Tym samym gwiazda opuściła przystojnego Nialla Horana. Chłopak nie jest na pewno szczęśliwy! Niall ma ostatnio dużo problemów z dziewczynami!!!
Zayn i Perrie na randce w Los Angeles.
Nowy tatuaż Malika. Kwiat lotosu.
Harry przedwczoraj na łodzi.
Zakochany? Zobaczcie fotki…
Wczoraj mogliście zobaczyć zdjęcia Harry’ego Stylesa na pokazie mody Burberry w Londynie. Tymczasem właśnie pojawiło się kolejne zdjęcie gwiazdora, które zostało zrobione w pięknej łodzi. Harry pływał sam co było troszkę dziwne! Zobaczcie nową fotkę…

Wczoraj mogliście zobaczyć zdjęcia Harry’ego Stylesa na pokazie mody Burberry w Londynie. Tymczasem właśnie pojawiło się kolejne zdjęcie gwiazdora, które zostało zrobione w pięknej łodzi. Harry pływał sam co było troszkę dziwne! Zobaczcie nową fotkę…
Słodki Harry w łodzi?
Niall i Selena palili papierosy w Londynie ?
Niestety razem! Fani smutni…
Właśnie pojawiły się kolejne potwierdzone informacje z Londynu. Otóż bardzo dużo osób napisało, że Niall Horan i Selena Gomez palili wczoraj razem papierosy w Londynie. Uprzedzając pytania, informacje są pewne i potwierdziło je bardzo wiele osób! Niall i Selena są razem bardzo blisko! Fani nie są zbyt szczęśliwi!
Wpis na dowód…


Właśnie pojawiły się kolejne potwierdzone informacje z Londynu. Otóż bardzo dużo osób napisało, że Niall Horan i Selena Gomez palili wczoraj razem papierosy w Londynie. Uprzedzając pytania, informacje są pewne i potwierdziło je bardzo wiele osób! Niall i Selena są razem bardzo blisko! Fani nie są zbyt szczęśliwi!
Wpis na dowód…
Co o tym sądzicie?
Liam w kinie w Londynie z fankami.
Harry bardzo elegancko!
Harry w garniturze w Londynie.
Bardzo elegancko…
Gwiazdunie pisały już wczoraj, że Harry Styles był na meczu Arsenalu Londyn i ubrał się tam bardzo elegancko. Tymczasem pojawiły się dokładniejsze zdjęcia z tego wydarzenie.
Harry odstawił się jak na ślub i wyglądał cudownie. Ciekawe czy ubrał się tak dla jakiejś damy! Harry prezentował się bardzo elegancko.


Gwiazdunie pisały już wczoraj, że Harry Styles był na meczu Arsenalu Londyn i ubrał się tam bardzo elegancko. Tymczasem pojawiły się dokładniejsze zdjęcia z tego wydarzenie.
Harry odstawił się jak na ślub i wyglądał cudownie. Ciekawe czy ubrał się tak dla jakiejś damy! Harry prezentował się bardzo elegancko.
Harry ładnie wyglądał?
Harry na pokazie Burberry w Londynie.
Niall i Selena Gomez prawdopodobnie na randce ?
Działa się magia! Pasują do siebie?
Wiecie już, że Niall Horan i Selena Gomez byli wczoraj razem na kolacji w Londynie. Para wyglądała razem słodko i chętnie pozowała do zdjęć z fanami. Niall wyglądał na bardzo szczęśliwego. Selena to chyba jego nowa królowa! Zobaczcie…


Wiecie już, że Niall Horan i Selena Gomez byli wczoraj razem na kolacji w Londynie. Para wyglądała razem słodko i chętnie pozowała do zdjęć z fanami. Niall wyglądał na bardzo szczęśliwego. Selena to chyba jego nowa królowa! Zobaczcie…
Niall i Selena pasują do siebie?
niedziela, 16 lutego 2014
Nasz Harold jednak ma złote serduszko ♥
Malik zapuszcza brodę.
Louis dzisiaj w Londynie.
Walentynki: Zayn Malik mizia się z Perrie Edwards!
Niall Horan miał smutne Walentynki! Bez dziewczyny!
sobota, 15 lutego 2014
Harry Styles: prywatne Walentynki! Nowe foty z Londynu!
Zobaczcie…
Harry Styles miał wczoraj prywatne Walentynki ze swoją ukochaną i nie pojawił się na mieście. Fani mają nadzieję, że Harry spędziły miły dzień i gorącą noc. Tymczasem pojawiło się nowe zdjęcie, zrobione dzień wcześniej. Harry był w dobrym humorze i wyglądał pięknie!

Harry Styles miał wczoraj prywatne Walentynki ze swoją ukochaną i nie pojawił się na mieście. Fani mają nadzieję, że Harry spędziły miły dzień i gorącą noc. Tymczasem pojawiło się nowe zdjęcie, zrobione dzień wcześniej. Harry był w dobrym humorze i wyglądał pięknie!
Ciasteczko? Miał super Walentynki?
CZYTASZ=KOMETUJESZ
Zayn Malik jest w USA! Walentynki z Perrie Edwards!
Walentynki: Zayn Malik dzisiaj w Los Angeles!
Walentynki: Harry Styles spędza dzień z Kendall Jenner!?
Fruwają amorki?
Od rana krążą plotki, że Harry Styles ma dzisiaj miłosny dzień z Kendall Jenner w Londynie. Para spędza prywatnie walentynki i chce mieć spokój. Harry i Kendall nie byli jeszcze dzisiaj widziani!
Tymczasem pojawiło się nowe zdjęcie Harry’ego, zrobione niedawno w Los Angeles. Zwróćcie uwagę, że chłopak ubrał dwie koszule. To znawca mody!

Od rana krążą plotki, że Harry Styles ma dzisiaj miłosny dzień z Kendall Jenner w Londynie. Para spędza prywatnie walentynki i chce mieć spokój. Harry i Kendall nie byli jeszcze dzisiaj widziani!
Tymczasem pojawiło się nowe zdjęcie Harry’ego, zrobione niedawno w Los Angeles. Zwróćcie uwagę, że chłopak ubrał dwie koszule. To znawca mody!
Harry jest szczęśliwy z Kendall?
Harry Styles przytula panią z dekoltem! Zawstydzony!
Zobaczcie fotki…
W internecie pojawiło się dzisiaj ciekawe zdjęcie Harry’ego Stylesa zrobione jakiś czas temu w Londynie. Na fotce widzimy jak gwiazdor przytula panią z głębokim dekoltem. Chłopak był mocno zestresowany i robił wszystko aby patrzeć przed siebie. Kendall Jenner będzie zazdrosna!

W internecie pojawiło się dzisiaj ciekawe zdjęcie Harry’ego Stylesa zrobione jakiś czas temu w Londynie. Na fotce widzimy jak gwiazdor przytula panią z głębokim dekoltem. Chłopak był mocno zestresowany i robił wszystko aby patrzeć przed siebie. Kendall Jenner będzie zazdrosna!
Kendall ma powody do zazdrości?
A tak przy okazji przepraszam za poprzedniego posta że usunę bloga. Po prostu mojej młodszej siostrze zachciało się blogowania.
piątek, 14 lutego 2014
Nominacja do LIEBSTER BLOG AWARD
Nominowała mnie Oliwia Młynek z bloga http://oklask.blogspot.com/2014/02/liebster-blog-award.html
Co to jest LIEBSTER BLOG AWARD ?
Jest to nominacja otrzymywana od innego bloggera w ramach uznania za 'dobrze wykonaną robotę' .
Jest przyznawana blogom o mniejszej liczbie obserwatorów , więc daje możliwość do ich rozpowszechnienia . Po odebraniu nagrody należy odpowiedzieć na 11 pytań otrzymanych od osoby , która cię nominowała. Następnie ty nominujesz 11 osób (Informujesz je o tym) , oraz zadajesz 11 pytań .Nie wolno nominować bloga , który cię nominował .
Odpowiedzi:
1. Co skusiło cie do założenia bloga.
2.Czy uważasz , że w wieku 12-15 lat ,miecie lalki jest głupie ?
3.Co robisz w wolnym czasie.?
4.Co najbardziej cenisz w pisaniu?
5. Masz jakieś źródło energii , która pozwala ci dać siłę do napisania ?
6. Twoje marzenie.
7.Co robiłaś zanim miałaś bloga?
8.Czy cieszysz się z nominowania?
9.Czy potrafisz się oprzeć , wzięcia pomysłu od innego bloggera ?
10.Najważniejsza osoba w twoim życiu?
11.Bez czego nie potrafisz żyć?
Pytania:
1. Co skłoniło cię do pisania bloga?
2. Należysz do jakiegoś fandomu?
3. Ile masz lat?
4. Najlepsze wspomnienie z twojego życia?
5. Twoje marzenie?
6. Ile masz blogów?
7. Zdarzyło ci się poważnie okłamać kogoś bardzo bliskiego?
8. Cierpiałaś przez kogoś?
9. Wierzysz w pryjaźń damsko-męskom?
10. Byłaś już wcześniej nominowana?
11. Cieszysz się z nominacji?
Nominuję:
Co to jest LIEBSTER BLOG AWARD ?
Jest to nominacja otrzymywana od innego bloggera w ramach uznania za 'dobrze wykonaną robotę' .
Jest przyznawana blogom o mniejszej liczbie obserwatorów , więc daje możliwość do ich rozpowszechnienia . Po odebraniu nagrody należy odpowiedzieć na 11 pytań otrzymanych od osoby , która cię nominowała. Następnie ty nominujesz 11 osób (Informujesz je o tym) , oraz zadajesz 11 pytań .Nie wolno nominować bloga , który cię nominował .
Odpowiedzi:
1. Co skusiło cie do założenia bloga.
- Skłoniło mnie czytanie przeze mnie innych blogów i tak w ten oto sposób postanowiłam założyć swojego bloga.
2.Czy uważasz , że w wieku 12-15 lat ,miecie lalki jest głupie ?
- Uważam że to nie jest głupie, bo przecież zawsze jesteśmy dzieci i to nasza sprawa co robimy. Jest to nasze życie i nikt nie ma prawa go zmieniać jeżeli tego nie chcemy.
3.Co robisz w wolnym czasie.?
- Ogólnie to prowadzę bloga. Poza blogiem uwielbiam grać w siatkówkę. Nie lubię ale muszę się uczyć, nawet czasami chcę to wszystko umieć. Nauczyć się i mieć to z głowy. Lubię słuchać muzyki bardzo często moja mama się donerwuje, bo słucham jej bardzo głośno.
4.Co najbardziej cenisz w pisaniu?
- Podoba mi się to że mogę robić na tym blogu co chcę i dodawać co mi się tylko podoba. Robię to bo gdy dowiem się coś nowego o One Direction to po prostu przekazuję to iinym ludziom.
5. Masz jakieś źródło energii , która pozwala ci dać siłę do napisania ?
- Motywują mnie oni sami. Jeżeli się nimi interesuję i próbuję się dowiedzieć jak najwięcej z ich życia to daje mi większą wprawę do czytania i oglądania ich.
6. Twoje marzenie.
- Moim największym marzeniem jest spotkać i porozmawiać z Niallem i Carlosem z BTR. Tak żeby mnie zapamiętali i utrzymywali ze mną stały kontakt. Jednym słowem żebym była ich najlepszą przyjaciółką.
7.Co robiłaś zanim miałaś bloga?
- No cóż miałam całkiem inne życie, bo jeszcze nie było w nim 1D i BTR. Myślałam tylko o nauce i byłam tak zwaną małą szarą myszką. Moją największą pasją wtedy jak i dotychczas była siatkówka.
8.Czy cieszysz się z nominowania?
- Tak bardzo się cieszę. Jest to moja pierwsza nominacja i mam nadzieję że dzięki niej mój blog jeszcze bardziej się wybije i będzie bardziej znany niż dotychczas.
9.Czy potrafisz się oprzeć , wzięcia pomysłu od innego bloggera ?
- To znaczy kilka rzeczy skopiowałam od innych ale nie wiem czy to można nazwać że nie mogę się oprzeć temu.
10.Najważniejsza osoba w twoim życiu?
- Niall Horan , Carlos Pena i mój najlepszy przyjaciel ♥
11.Bez czego nie potrafisz żyć?
- Bez muzyki i telefonu to przede wszystkim. A poza tym boję się że któregoś dnia przeczytam gdzieś : One Direction się rozpadło.
Pytania:
1. Co skłoniło cię do pisania bloga?
2. Należysz do jakiegoś fandomu?
3. Ile masz lat?
4. Najlepsze wspomnienie z twojego życia?
5. Twoje marzenie?
6. Ile masz blogów?
7. Zdarzyło ci się poważnie okłamać kogoś bardzo bliskiego?
8. Cierpiałaś przez kogoś?
9. Wierzysz w pryjaźń damsko-męskom?
10. Byłaś już wcześniej nominowana?
11. Cieszysz się z nominacji?
Nominuję:
- http://imagineonedilerection1663.blogspot.com/
- http://secretharrystys.blogspot.com/
- http://fanfcfictionzaynmalik.blogspot.com/
- http://aslongasyouloveme-fanfiction.blogspot.com/
- http://pokochac-one-direction.blogspot.com/
- http://rockmebebe.blogspot.com/
- http://rise-of-the-guardians.blogspot.com/
- http://mirayane.blogspot.com/
- http://bhfghfbhf.blogspot.com/
- http://confidentjustinbieber.blogspot.com/
- http://only-love-me--story.blogspot.com/
Harry Styles: dzisiaj w Londynie! Kupuje prezent Kendall?
Zobaczcie jak wyglądał…
Przystojny Harry Styles był widziany dzisiaj w Londynie. Gwiazdor ubrał się bardzo modnie i założył ciekawą koszulę! Chłopak był na zakupach i szukał zapewne prezentu dla Kendall Jenner na Walentynki. Dla przypomnienia, para ma spędzić jutro magiczny wieczór w Londynie!

Przystojny Harry Styles był widziany dzisiaj w Londynie. Gwiazdor ubrał się bardzo modnie i założył ciekawą koszulę! Chłopak był na zakupach i szukał zapewne prezentu dla Kendall Jenner na Walentynki. Dla przypomnienia, para ma spędzić jutro magiczny wieczór w Londynie!
Fajnie wyglądał?
Harry Styles przytula ładną dziewczynę! W Londynie!
Zobaczcie…
Słodkie Harry Styles spędza ostatnio dużo czasu na zakupach. Właśnie pojawiło się kolejne zdjęcie przystojniaka z Londynu. Na fotce widzimy jak Harry przytula ładną dziewczynę. Tymczasem jutro Harry spędzi już cały dzień z ukochaną Kendall Jenner! Mamy nadzieję, że para będzie miała dużo prywatności!

Słodkie Harry Styles spędza ostatnio dużo czasu na zakupach. Właśnie pojawiło się kolejne zdjęcie przystojniaka z Londynu. Na fotce widzimy jak Harry przytula ładną dziewczynę. Tymczasem jutro Harry spędzi już cały dzień z ukochaną Kendall Jenner! Mamy nadzieję, że para będzie miała dużo prywatności!
Harry i Kendall: będzie magia w Walentynki?
Gej Nick Grimshaw: “Niall Horan wygląda ponętnie”
Niall Horan zmienił fryzurę! Przez Barbarę Palvin?
Barbara prawdopodobnie zerwała z Niallerem.
Fani płaczą…
Niall Horan nie ma dzisiaj powodów do radości. Otóż Barbara Palvin zostawiła chłopaka i znalazła sobie nowego przystojniaka.Dziewczyna napisała, że znalazła nową miłość w Paryżu! Gwiazda dodała, że spędza tam Walentynki ze swoim ukochanym! Niall będzie w szoku!
Nowe zdjęcie Barbary z chłopakiem…

Niall Horan nie ma dzisiaj powodów do radości. Otóż Barbara Palvin zostawiła chłopaka i znalazła sobie nowego przystojniaka.Dziewczyna napisała, że znalazła nową miłość w Paryżu! Gwiazda dodała, że spędza tam Walentynki ze swoim ukochanym! Niall będzie w szoku!
Nowe zdjęcie Barbary z chłopakiem…
Niall Horan kopiuje Miley Cyrus!?
środa, 12 lutego 2014
Harry Styles był na koncercie Taylor Swift! Z Carą Delevingne!
Harry Styles i Louis Tomlinson w tej samej kurtce!
wtorek, 11 lutego 2014
Twitty chłopców z dzisiaj i wczoraj.
| Mam do powiedzenia o @ BeaMiller ma niesamowity głos. Prawdziwy charakter! Kocham ten cover @ BoyceAvenue |
| Wszystkiego najlepszego dla mojego wielkiego brata @ greghoran87 a niektórzy chcieliby mieć odmienne zdanie, ale! Hahaha # happybirthdaygreg |
| Słodkiej 16! Wszystkiego najlepszego Chloe ! |
| Zapytaj mnie czy dam matce ku**a?!! |
Harry Styles: “One Direction są lepsi od Beatlesów”
Subskrybuj:
Posty (Atom)