Właśnie pojawiło się kolejne zdjęcie Harry’ego Stylesa z Londynu. Fotka została zrobiona wczoraj wieczorem, a Harry pozuje z dwoma fankami. Harry tęskni za Kendall Jenner, ale jest miły dla fanów. Mamy nadzieję, że wkrótce spotka się z ukochaną!
sobota, 8 lutego 2014
Harry Styles ubrał koszulkę w paski! Zdjęcia z Londynu!
Zobaczcie…
Właśnie pojawiło się kolejne zdjęcie Harry’ego Stylesa z Londynu. Fotka została zrobiona wczoraj wieczorem, a Harry pozuje z dwoma fankami. Harry tęskni za Kendall Jenner, ale jest miły dla fanów. Mamy nadzieję, że wkrótce spotka się z ukochaną!

Właśnie pojawiło się kolejne zdjęcie Harry’ego Stylesa z Londynu. Fotka została zrobiona wczoraj wieczorem, a Harry pozuje z dwoma fankami. Harry tęskni za Kendall Jenner, ale jest miły dla fanów. Mamy nadzieję, że wkrótce spotka się z ukochaną!
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz