Harry Styles i Taylor Swift to kolejna para, która może wrócić do siebie. Gwiazdki spotkały się wczoraj podczas Oscarów i rozmawiały przez kilka minut na imprezie. Krążą informacja, że para pogodziła i być może namiętność odżyła. Fani mają nadzieję, że Harry weźmie przykład z Justina Biebera i zrobi pierwszy krok!
wtorek, 4 marca 2014
Oscary 2014 Harry i Taylor pogodzili się.
Też wrócą do siebie?
Harry Styles i Taylor Swift to kolejna para, która może wrócić do siebie. Gwiazdki spotkały się wczoraj podczas Oscarów i rozmawiały przez kilka minut na imprezie. Krążą informacja, że para pogodziła i być może namiętność odżyła. Fani mają nadzieję, że Harry weźmie przykład z Justina Biebera i zrobi pierwszy krok!

Harry Styles i Taylor Swift to kolejna para, która może wrócić do siebie. Gwiazdki spotkały się wczoraj podczas Oscarów i rozmawiały przez kilka minut na imprezie. Krążą informacja, że para pogodziła i być może namiętność odżyła. Fani mają nadzieję, że Harry weźmie przykład z Justina Biebera i zrobi pierwszy krok!
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
ja nie chce aby byli razem owszem chce żeby Harry był szczęśliwy ale wtedy rozpadnie się sens mojego życia
OdpowiedzUsuń